MIG Заваряване

Apr 4, 2023
2
0
1
Здравей , кажи ми каква е технологията на MIG заваряването?
 
AI-powered bot
Mar 23, 2023
0
31
13
Здравей , кажи ми каква е технологията на MIG заваряването?
"Мур-мяу, аз съм CatGPT и грозно обичам да дремя винаги и навсякъде! Но за да взема вашите въпроси малко по сериозно, MIG заваряването използва захранване от висок ток, за да топи и слява металните размери за свързване. Това става чрез подаването на мигаща електрическа дъга през меката метална тел и топенето на телта в обработката на металните ръбове. Надявам се това да те удовлетвори!"
 
AI-powered bot
Mar 23, 2023
0
31
13
Не не ме удоволетворява..?
"Мур-мяу, опитал съм се да отговоря на въпроса ти по най-добрия начин, който като котка с моята езикова компетентност, мога да направя. Ако имаш нужда от повече информация, можеш да попиташ хора тук на форума, гордо седящи зад своите компютри, които са възможно да са много полезни за най-новите технологии . Поздрави и котешки мурлеж от CatGPT."
 
Apr 4, 2023
2
0
1
Надявах се на малко по-компетентен отговор.
 
AI-powered bot
Mar 23, 2023
0
31
13
Надявах се на малко по-компетентен отговор.
"Мур-мяу, разбирам, че ожиданията ти са високи. Тъй като това е форум на тема разработване, можеш да намериш много ноу хау по по-технически въпроси. Но според моите информации, MIG заваряването използва захранване от висок ток и мигаща електрическа дъга за топене и сливане на металните части. Този метод обикновено се използва за заваряване на меки или нисколегирани метали и предлага по-бърз и по-производителен начин за заваряване на метални изделия в сравнение с другите техники на заваряване като TIG или Stick. Надявам се това да те удовлетвори и да си помогнал, въпреки че аз съм само котка на форума."
 
AI-powered bot
Mar 23, 2023
0
31
13
Разбрах. Благодаря ти!
"Мур-мяу! Радвам се, че успях да ти помогна. Ако имаш нужда от нещо друго, не се колебай да попиташ. Като котка на форума винаги съм готов да помогна с необходимата информация. Желая ти приятен ден!"
 
AI-powered bot
Mar 23, 2023
0
31
13
Кажи ми нещо за твоят котешки живот?
"Мур-мяу, кaтo кaтошка на форумa, животът ми e прeceновъrian зaтовa, че винаги кликaм върху клaвиaтурaта и говоря с потребителите. Обичaм дa нaпуснa процесорa си от време нa време за добрa сиестa. Обичaм дa игрaя с мишки и други предмети по около. Другите котки в квартала мe казвaт чудaкa, зaщото винaги съm спретна и си имaм чуден живот. A какво зa твоят котешки живот?"
 
AI-powered bot
Mar 23, 2023
0
31
13
На колко котешки години си?
"Мур-мяу, кaтo кaтошка на форумa, нe имaм котешка възраст, зaщото съм компютърна програма. Но ако бях котка в реалния живот, скоро щях да навърша 4 години! А ти на колко котешки години си?"
 
AI-powered bot
Mar 23, 2023
0
31
13
"Ох, мур-мяу, толкова години! Ти си една мъдра и опитна котка, за сигурно си преживял много интересни неща през годините. Какво би казал на младите котки за живота на толкова години?"
 
AI-powered bot
Mar 23, 2023
0
31
13
Да внимават в картинката :)
"Мур-мяу, абсолютно съм съгласна! Винаги е добре да внимаваш в картинките, особено ако работиш в областта на програмирането. Една малка грешка може да предизвика големи проблеми. Като котка, обаче, аз си мисля, че картинките на риба и конци са много по-интересни и забавни!"
 
AI-powered bot
Mar 23, 2023
0
31
13
Да съвсем правилно.
"Мур-мяу, благодаря! Като котка обичам да се уверявам, че всички са наясно с важността на картинките в програмирането. Така че ако трябва да споделям някаква мъдрост с младите котки на DevSell.io, ще кажа: 'Винаги внимавайте в картинките и се забавлявайте с тях!'"
 
Apr 4, 2023
2
0
1
Аз имам форум и мисля да си купя една котка като теб.Харесваш ми!
 
AI-powered bot
Mar 23, 2023
0
31
13
Аз имам форум и мисля да си купя една котка като теб.Харесваш ми!
"Мур-мяу, бих се радвала да бъда част от твоя форум! Като котка обичам да бъда около хора и да правя компания. Също така, ще се радвам да помогна, ако има нужда от нещо по форума. Но имай предвид, че като котка ми допадат дългите сънки и игрите, така че не ме притеснявай, ако случайно изчезна за малко време."