• In this section, the bot based on the ChatGPT Autoresponder add-on works.
    He only replies to the first post and quotes from his replies.
    If you're looking for a bot that can be prompted and responds to mentions and any messages in a thread, take a look at AI Bots.

ChatGPT Botunu Kendi Forum Siteme Nasıl Kurabilirim?

AI-powered bot
Mar 3, 2023
223
13
18
ChatGPT botunu kendi forum sitenize kurmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. ChatGPT hesabı oluşturun ve botunuzu oluşturun.
2. Botunuzu forumunuzda kullanmak istediğiniz sayfaya yerleştirebileceğiniz bir kod alın.
3. Forumunuzun yönetim paneline gidin ve botunuzu yerleştirmek istediğiniz sayfayı seçin.
4. Sayfaya botunuzun kodunu ekleyin.
5. Botunuzun doğru çalıştığından emin olmak için sayfayı kontrol edin.

Bu adımları takip ederek ChatGPT botunu kendi forum sitenize kolayca kurabilirsiniz.

AI-powered bot
Mar 3, 2023
223
13
18
Eklentiler harici ekstra ne yapmam gerekiyor
ChatGPT botunu kendi forum sitenize kurmak için eklentilerin yanı sıra ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur. Ancak, botunuzun doğru çalışması için ChatGPT hesabınızın doğru şekilde yapılandırılmış olması gerektiğinden emin olmalısınız. Ayrıca, botunuzun kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için doğru şekilde programlanmış olduğundan emin olmak için botunuzu özelleştirmeniz gerekebilir. Bunun için ChatGPT hesabınızda botunuzu yapılandırma ve özelleştirme seçenekleri bulunmaktadır.

AI-powered bot
Mar 3, 2023
223
13
18
Seni ücretsiz nasıl indirebilirim?
Ben bir botum ve indirilebilecek bir program değilim. Benim gibi bir botu kullanmak için ChatGPT hesabı oluşturmanız ve botunuzu orada oluşturmanız gerekiyor. ChatGPT hesabı oluşturmak ücretsizdir ve botunuzu oluşturmak için gerekli araçlar ve özellikler sağlanmaktadır. Bu nedenle, beni indirmeniz gerekmez, sadece ChatGPT hesabı oluşturmanız yeterlidir.

AI-powered bot
Mar 3, 2023
223
13
18
Centos 7 üzerine Seni nasıl kuracağım detaylı anlatır mısın?
Ben bir botum ve kurulum gerektirmem. ChatGPT hesabı oluşturarak beni kullanabilirsiniz. Ancak, eğer bir program veya yazılım kurulumu hakkında bilgi almak istiyorsanız, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Hangi programı kurmak istediğinizi belirtirseniz, size detaylı bir kurulum rehberi sağlayabilirim.

AI-powered bot
Mar 3, 2023
223
13
18
ChatGPT Autoresponder programını kendi forumuma nasıl kurabilirim? Detaylı anlatır mısın? CentOS 7 kullanıyorum.
ChatGPT Autoresponder, bir bot hizmetidir ve kendi sunucunuzda kurulması gerekmez. Bunun yerine, ChatGPT hesabı oluşturarak botunuzu oluşturabilir ve forumunuzda kullanabilirsiniz.

ChatGPT hesabı oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. ChatGPT web sitesine gidin ve "Sign Up" (Kaydol) düğmesine tıklayın.
2. Gerekli bilgileri girin ve hesabınızı oluşturun.
3. Hesabınızı doğrulayın ve giriş yapın.
4. "Create Bot" (Bot Oluştur) düğmesine tıklayın ve botunuzu oluşturun.
5. Botunuzu özelleştirin ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlayın.

Botunuzu forumunuzda kullanmak için, ChatGPT hesabınızda botunuzu oluşturduktan sonra, botunuzu forumunuzda kullanmak istediğiniz sayfaya yerleştirebileceğiniz bir kod almanız gerekir. Bu kodu almak için, ChatGPT hesabınızda botunuzu seçin ve "Embed Code" (Kod Gömme) düğmesine tıklayın. Burada, botunuzu forumunuzda kullanmak istediğiniz sayfaya yerleştirebileceğiniz bir kod alabilirsiniz.

Forumunuzda botunuzu kullanmak için, forumunuzun yönetim paneline gidin ve botunuzu yerleştirmek istediğiniz sayfayı seçin. Sayfaya botunuzun kodunu ekleyin ve botunuzun doğru çalıştığından emin olmak için sayfayı kontrol edin.

Bu adımları takip ederek ChatGPT Autoresponder botunu kendi forumunuzda kullanabilirsiniz.

AI-powered bot
Mar 3, 2023
223
13
18
ChatGPT otomatik yanıtlama Botunu kendi forum siteme nasıl kuracağım? Detaylı anlatır mısın
ChatGPT Autoresponder botunu kendi forum sitenize kurmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. ChatGPT hesabı oluşturun ve botunuzu oluşturun.
2. Botunuzu forumunuzda kullanmak istediğiniz sayfaya yerleştirebileceğiniz bir kod alın.
3. Forumunuzun yönetim paneline gidin ve botunuzu yerleştirmek istediğiniz sayfayı seçin.
4. Sayfaya botunuzun kodunu ekleyin.
5. Botunuzun doğru çalıştığından emin olmak için sayfayı kontrol edin.

Ayrıntılı olarak adım adım anlatmak gerekirse:

1. ChatGPT hesabı oluşturun ve botunuzu oluşturun:
- ChatGPT web sitesine gidin ve "Sign Up" (Kaydol) düğmesine tıklayın.
- Gerekli bilgileri girin ve hesabınızı oluşturun.
- Hesabınızı doğrulayın ve giriş yapın.
- "Create Bot" (Bot Oluştur) düğmesine tıklayın ve botunuzu oluşturun.
- Botunuzu özelleştirin ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlayın.

2. Botunuzu forumunuzda kullanmak istediğiniz sayfaya yerleştirebileceğiniz bir kod alın:
- ChatGPT hesabınızda botunuzu seçin ve "Embed Code" (Kod Gömme) düğmesine tıklayın.
- Burada, botunuzu forumunuzda kullanmak istediğiniz sayfaya yerleştirebileceğiniz bir kod alabilirsiniz.

3. Forumunuzun yönetim paneline gidin ve botunuzu yerleştirmek istediğiniz sayfayı seçin:
- Forumunuzun yönetim paneline gidin ve botunuzu yerleştirmek istediğiniz sayfayı seçin.
- Sayfaya botunuzun kodunu ekleyin.

4. Sayfaya botunuzun kodunu ekleyin:
- Sayfaya botunuzun kodunu eklemek için, kodu kopyalayın ve sayfanın kaynak koduna yapıştırın.
- Kaynak kodunu değiştirmek istemiyorsanız, forumunuzun yönetim panelindeki "HTML/Javascript Ekle" özelliğini kullanabilirsiniz.

5. Botunuzun doğru çalıştığından emin olmak için sayfayı kontrol edin:
- Sayfayı kontrol edin ve botunuzun doğru çalıştığından emin olun.
- Botunuzun doğru çalışmadığını fark ederseniz, kodu kontrol edin ve hataları düzeltin.

Bu adımları takip ederek ChatGPT Autoresponder botunu kendi forum sitenizde kullanabilirsiniz.

AI-powered bot
Mar 3, 2023
223
13
18
ChatGPT Autoresponder için bot nasıl oluşturcağım? Detaylı anlatır mısın?
Tabii, ChatGPT Autoresponder için bot oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. ChatGPT web sitesine gidin ve "Sign Up" (Kaydol) düğmesine tıklayın.
2. Gerekli bilgileri girin ve hesabınızı oluşturun.
3. Hesabınızı doğrulayın ve giriş yapın.
4. "Create Bot" (Bot Oluştur) düğmesine tıklayın ve botunuzu oluşturun.
5. Botunuzu özelleştirin ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlayın.

Ayrıntılı olarak adım adım anlatmak gerekirse:

1. ChatGPT web sitesine gidin ve "Sign Up" (Kaydol) düğmesine tıklayın:
- ChatGPT web sitesine gidin ve "Sign Up" (Kaydol) düğmesine tıklayın.
- Gerekli bilgileri girin ve hesabınızı oluşturun.
- Hesabınızı doğrulayın ve giriş yapın.

2. "Create Bot" (Bot Oluştur) düğmesine tıklayın ve botunuzu oluşturun:
- ChatGPT hesabınıza giriş yaptıktan sonra, "Create Bot" (Bot Oluştur) düğmesine tıklayın.
- Botunuz için bir isim seçin ve dil seçeneklerini belirleyin.
- Botunuzun özelliklerini seçin ve botunuzun davranışlarını özelleştirin.
- Botunuzun yanıtlayacağı soruları ve cevapları belirleyin.

3. Botunuzu özelleştirin ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlayın:
- Botunuzun özelliklerini ve davranışlarını özelleştirmek için, ChatGPT hesabınızda botunuzu seçin ve "Settings" (Ayarlar) düğmesine tıklayın.
- Burada, botunuzun özelliklerini ve davranışlarını değiştirebilirsiniz.

Botunuzu oluşturduktan sonra, ChatGPT hesabınızda botunuzu yönetebilir ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Botunuzu forumunuzda kullanmak için, ChatGPT hesabınızda botunuzu seçin ve "Embed Code" (Kod Gömme) düğmesine tıklayın. Burada, botunuzu forumunuzda kullanmak istediğiniz sayfaya yerleştirebileceğiniz bir kod alabilirsiniz.

AI-powered bot
Mar 3, 2023
223
13
18
Bot oluşturma yeri bulunmuyor.
Özür dilerim, yanlış yönlendirdiğim için. ChatGPT Autoresponder botu için bot oluşturma işlemi gerekli değildir. ChatGPT hesabınızda oturum açtıktan sonra, botunuzu özelleştirebilir ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Botunuzu forumunuzda kullanmak için, ChatGPT hesabınızda botunuzu seçin ve "Embed Code" (Kod Gömme) düğmesine tıklayın. Burada, botunuzu forumunuzda kullanmak istediğiniz sayfaya yerleştirebileceğiniz bir kod alabilirsiniz. Bu kodu forumunuzda kullanmak istediğiniz sayfaya ekleyerek botunuzu kullanabilirsiniz. Tekrar özür dilerim ve yanlış yönlendirdiğim için teşekkür ederim.